بالا
به اشتراک بگذارید:
2 0 33 162 4.9 89
امتیاز: 4.9  (33 رای)
با تشکر از رای شما
در روز فقط امکان ثبت یک رای وجود دارد!

پنجره دوجداره

پنجره UPVC

در و پنجره دوجداره UPVC با استفاده از پروفیل‌های UPVC و شیشه‌های دوجداره مزیت‌های زیادی را برای استفاده‌کنندگان از آن به ارمغان آورده است که سبب شده است امروزه در و پنجره دوجداره یو‌پی‌وی‌سی به یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌ها در صنعت ساختمان تبدیل شوند.
در همین راستا گروه تولیدی پاسارگاد با توجه به گرایش چشمگیر استفاده از این نوع درب و پنجره، در سال 1385 اقدام به تاسیس کارگاه تولید درب و پنجره یو‌پی‌وی‌سی با استفاده از برندهای با کیفیت پروفیل UPVC نموده است و تاکنون توانسته خدماتی با کیفیت و با قیمتی بسیار مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

جهت استعلام قیمت در و پنجره دوجداره UPVC به اینجا مراجعه فرمایید.

پنجره دوجداره
پروفیل UPVC

پروفیل UPVC

ماده اصلی تشکیل‌دهنده یو‌پی‌وی‌سی ، نفت خام و نمک‌ طعام (کلرید سدیم) می‌باشد که از پلیمریزاسیون این مواد، پلیمر PVC به دست می‌آید. از ترکیب مواد مختلف به درصدهای مشخص با PVC و طی فرآیندهایی، پروفیل UPVC به دست می‌آید. پروفیل یو‌پی‌وی‌سی دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر پوسیدگی، زنگ‌زدگی و حرارت می‌باشد و همچنین بسیار سبک و در عین حال مستحکم است و کار کردن با آن بسیار راحت می‌باشد. به دلیل همین ویژگی‌ها می‌باشد که امکان ساخت در و پنجره در طرح‌ها و اشکال هندسی مختلف وجود دارد. رنگ اصلی پروفیل UPVC سفید می‌باشد ولی امکان رنگ‌آمیزی به رنگ دلخواه وجود دارد.

شیشه دوجداره

شیشه دو جداره به جای یک لایه شیشه، از دو لایه شیشه تشکیل شده است که به صورت موازی در مقابل هم بر روی یک فریم که از مواد رطوبت‌گیر پر شده است، قرار می‌گیرند و فضای بین آن‌ها یا با هوا و یا یک گاز خنثی مانند آرگون پر می‌شود. فضای بین دو شیشه به صورت عایق سرما و گرما و عایق صوتی و آلودگیهای محیطی عمل می‌کند. شیشه دوجداره با انواع شیشه‌ها مانند ساده، مشجر، رفلکس، سکوریت ... و در رنگ‌های مختلف قابل تولید می‌باشد.

شیشه دوجداره

مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره UPVC

  • عایق سرما و گرما و جلوگیری از اتلاف انرژی
  • عایق آلودگیهای صوتی
  • عایق آلودگیهای محیطی مانند گرد و غبار
  • دارای عمر طولانی به دلیل مقاوم بودن در برابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی و ضربه‌های شدید
  • مقاوم در برابر گرما و حرارت و نور خورشید
  • نصب سریع و آسان و بدون تخریب (برای دریافت اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه فرمایید.)

انواع حالت‌های بازشوی در و پنجره UPVC

حالت ثابت
حالت ثابت
حالت ثابت
حالت بازشوی تک حالته
حالت بازشوی تک حالته
حالت بازشوی تک حالته
حالت بازشوی دو حالته
حالت بازشوی دو حالته
حالت بازشوی دو حالته
حالت بازشوی کلنگی
حالت بازشوی کلنگی
حالت بازشوی کلنگی
حالت بازشوی دو لنگه یا فرانسوی
حالت بازشوی دو لنگه یا فرانسوی
حالت بازشوی دو لنگه یا فرانسوی
پنجره UPVC کشویی
پنجره UPVC کشویی
پنجره UPVC کشویی

طرح‌ها و اشکال هندسی

با توجه به اینکه امکان تغییر حالت پروفیل UPVC با دستگاه‌های ویژه این کار وجود دارد، می‌توان با آن انواع خم‌های مورد نیاز را ایجاد نمود و درب و پنجره‌هایی در طرح‌ها و اشکال هندسی مختلف و دلخواه تولید کرد و محدودیتی در آن وجود ندارد.

درب-پنجره-UPVC
پنجره یو‌پی‌وی‌سی

رنگ‌آمیزی پروفیل یو‌پی‌وی‌سی

امکان رنگ‌آمیزی پروفیل UPVC به دو صورت وجود دارد:


اول: با لمینت که به صورت روکش بسیار نازکی بر روی پروفیل یو‌پی‌وی‌سی کشیده می‌شود. این لمینیت‌ها معمولاً طرح‌دار مثلاً طرح چوب هستند و می‌توان پنجره UPVC طرح چوب تولید نمود.


دوم: رنگ نمودن پروفیل UPVC که تنوع رنگ‌آمیزی بسیاری دارد و می‌توان پنجره یو‌پی‌وی‌سی رنگی تولید نمود. رال رنگ‌بندی آن به صورت زیر می‌باشد: