بالا
به اشتراک بگذارید:
6 0 0 0 0.0 0
امتیاز: 0.0  (0 رای)
با تشکر از رای شما
در روز فقط امکان ثبت یک رای وجود دارد!

گروه تولیدی پاسارگاد نماینده پروفیل درب و پنجره UPVC وین کلاس در کرج

شرکت صنایع عایق پلاست با مطالعه دقیق در خصوص اهداف کلی اقتصادی و چشم‌اندازهای چندین ساله کشور عزیزمان ایران ، سیاست‌گذاری‌های خود را در راستای بهینه‌سازی مصرف سوخت و صرفه‌جویی در مصرف انرژی قرار داده و با تولید انواع مقاطع پروفیل یو‌پی‌وی‌سی جهت ساخت انواع در و پنجره و ترویج استفاده از آن در فرهنگ مردم سعی دارد تا قدمی در جهت کاهش هزینه های مصرفی مردم بردارد .همچنین شرکت صنایع عایق پلاست مفتخرست تا با نام تجاری وین کلاس (winclass) بالاترین مدارج و استانداردهای جهانی را در زمینه تولید انواع مقاطع پروفیل یو‌پی‌وی‌سی کسب نموده و یکی از معدود تولیدکنندگان این محصول می‌باشد تا با در دست داشتن مجموعه‌ای کامل از تولید خواسته‌های شما عزیزان را با بالاترین کیفیت و سریع‌ترین زمان برآورده سازد.

گروه تولیدی پاسارگاد نماینده انحصاری پروفیل وین کلاس در استان البرز می‌باشد.

پروفیل وین کلاس در استان البرز و کرج

خواص پروفیل وین کلاس

یکی ازاین تحولات تولید پروفیل‌های UPVC توسط فناوری نانوکامپوزیت است که به علت دارا بودن ذرات کربنات کلسیم نانو نسبت تولیدات قبلی از مزایای بسیار بیشتری برخوردار است واثرات فوق‌العاده بالایی دراین محصول ایجاد می‌نماید. ویژگی‌هایی همچون ماندگاری بالا، کارایی و فرم ‌پذیری بهتر،انبساط حرارتی پایین‌تر، عدم شکنندگی و گرد و غبارپذیری و ثبات رنگ در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش که باعث شده تا شرکت وین کلاس رو به تولید پروفیل با استفاده ازفناوری نانوبیاورد. مقاومت نانوپروفیل‌های این شرکت درتستهای (ضربه. برش و جوش) بارها آزمایش گردیده و با کسب بهترین درجات فنی گامی فراترازاستانداردهای جهانی گذاشته است.

دیگر خواص پروفیل وین کلاس

  • وجود تنوع بالا در شکل و فرم قالب‌ها که منجر به تنوع پروفیل‌های تولیدی و تنوع در قیمت تمام شده پنجره‌های تولیدی می گردد.
  • مطابق بودن با شرایط جوی محیط‌های جغرافیایی مختلف
  • عدم تغییر شکل و تغییر فرم در گستره دمایی بین 60 الی 70 درجه
  • عدم چسبندگی گرد و غبار و دوده بر روی سطح پروفیل
  • شفافیت و یکنواختی در سطوح مختلف
  • تنوع در طرح و رنگ‌های مختلف