بالا
اشتراک‌گذاری

پنجره دوجداره یو پی وی سی هافمن

یکی از متریال‌هایی که برای تولید در و پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد که بسیار نیز متداول است، پروفیل یو پی وی سی می‌باشد و انتخاب پروفیل UPVC مناسب، بسیار مهم است. برای آشنایی بیشتر با پنجره دوجداره و پنجره UPVC و اطلاع از مزایای این نوع پنجره‌ها به این صفحات مراجعه فرمایید.
در این مطلب به معرفی پروفیل یو پی وی سی هافمن که یکی از برترین و با کیفیت‌ترین پروفیل‌های UPVC تولید داخل است و پیشنهاد گروه تولیدی پاسارگاد که براساس سال‌ها تجربه در تولید در و پنجره دوجداره UPVC می‌باشد، پرداخته می‌شود.

هافمن از سال 1386 مطابق با استانداردهای جهانی و فناوری‌های روز و همچنین با به کارگیری مدرن‌ترین دستگاه‌ها و ماشین آلات اقدام به تولید پروفیل در و پنجره UPVC نموده است و اولین تولیدکننده پروفیل UPVC لاستیک‌دار و سری 70 در ایران می‌باشد و اکنون یکی از برترین پروفیل‌های درب و پنجره یو پی وی سی تولید داخل می‌باشد. اطلاعات بیشتر... .

پروفیل UPVC هافمن با طرح چوب در رنگ‌های مختلف نیز تولید می‌شود تا استفاده‌کنندگانی که براساس نمای ساختمان نیاز به پروفیل‌های طرح چوب دارند نیز بتوانند از این پروفیل با کیفیت استفاده نمایند. یکی دیگر از متداول‌ترین محل‌های مورد استفاده از پروفیل‌های UPVC طرح چوب، درب یو پی وی سی سرویس بهداشتی می‌باشد. مشاهده رنگ‌بندی پنجره دوجداره یو پی وی سی هافمن

پروفیل یو پی وی سی هافمن دارای تنوع محصولات برای تولید انواع در و پنجره دوجداره یو پی وی سی از جمله پروفیل پنجره دوجداره UPVC کشویی نیز می‌باشد. پروفیل UPVC هافمن در دو سری 60 و 70 تولید می‌شوند به این مفهوم که پروفیل سری 60 دارای سطح مقطع 60 میلی‌متر و سری 70 دارای سطح مقطع 70 میلی‌متر می‌باشد.

پروفیل درب و پنجره هافمن

گروه تولیدی پاسارگاد (جهانشیری) نماینده رسمی فروش پروفیل هافمن و وایزروین (هافمن اکونومیک) در کرج و استان البرز می‌باشد.

درب و پنجره UPVC هافمن

ویژگی‌های کلیدی پنجره دوجداره یو پی وی سی هافمن

  1. کنترل کیفیت چند مرحله‌ایی
    تمام محصولات در آزمایشگاه‌های هافمن با تست‌های ضربه، دما و ... آزمایش می‌شوند تا با بهترین کیفیت به دست مشتریان برسد.

  2. 25 سال ضمانت تغییر رنگ و شکل
    هافمن تمام پروفیل‌های یو پی وی سی خود را در تمام مناطق آب و هوایی ایران از نظر تغییر شکل و تنش و پیچش 25 سال ضمانت می‌کند.

  3. مقاوم در برابر صدا، حرارت و گرد و غبار
    پروفیل در و پنجره دوجداره UPVC هافمن با قابلیت نصب شیشه 24 میلی‌متری و درزبندی کامل، اجازه ورود صدا و گرد و غبار را نمی‌دهد و دمای اتاق را معتدل نگه می‌دارند.

رنگ بندی پنجره یو پی وی سی هافمن

پنجره کشویی هافمن پنجره UPVC کشویی هافمن پنجره دوجداره UPVC کشویی هافمن در UPVC هافمن درب UPVC هافمن